سامان مطلبی
 • بیوگرافی و رزومه استاد سامان مطلبی! 👨‍🏫
  استاد سامان مطلبی، مدرس ریاضی و فیزیک موسسه کنکور آسان است می باشند. در این مطلب قصد داریم که اطلاعات جامع و کاملی در رابطه با نحوه تدریس ایشان به شما ارائه دهیم. همچنین تمامی راه های تهیه منابع مرتبط با ریاضی و فیزیک سامان مطلبی را نیز معرفی خواهیم کرد.

  بیوگرافی سامان مطلبی

  یکی از بهترین و تکنیکی ترین اساتید موسسه کنکور آسان است، مهندس سامان مطلبی است. تدریس های ایشان در درس ریاضی و فیزیک، یکی از کامل ترین آموزش ها در زمینه کنکور و امتحانات نهایی است که کلیه مباحث درسی را پوشش می دهد. بنابراین به جرات می توان گفت که تکنیک های ارائه شده در تدریس ایشان، به خوبی پاسخگوی دانش آموزان هم در امتحانات نهایی و هم در آزمون سراسری خواهد بود.
  مهندس سامان مطلبی اولین مدرس تکنیکی کنکور به صورت محتوایی در ایران است که آموزش دروس مهمی همچون ریاضی و فیزیک کنکور را هم در موسسه کنکور آسان است و هم در صدا و سیما، بر عهده دارد. وی مبتکر تدریس مدرن فیزیک و ریاضی، بدون استفاده از فرمول می باشد که می تواند یک آموزش استاندارد و مفهومی را برای کلیه داوطلبان فراهم آورد. همچنین استاد سامان مطلبی، تنها مدرس در کشور هستند که هندسه کنکور را به صورت بدون فرمول آموزش می دهند.
  با توجه به رزومه ی قوی ایشان و شیوه ی تدریسی که در ویدیو های آموزشی خود ارائه می دهند، می توان گفت که سامان مطلبی جزء حرفه ای ترین برجسته ترین اساتیدی هستند که در موسسه کنکور آسان است، به تدریس ریاضی و فیزیک مشغول هستند. ایشان در تدریس خود شیوه خاصی را به کار می گیرند که دارای یکسری ویژگی هاست. لذا در ادامه مطلب می توانید با شیوه تدریس ایشان در موسسه کنکور آسان است آشنایی پیدا کنید.

  ریاضی و فیزیک سامان مطلبی

  یکی از دلایلی که موجب می‌ شود بسیاری از دانش آموزان، درس ریاضی و فیزیک را یک درس دشوار تلقی کنند، این است که از روش های استاندارد مطالعه این دروس آگاهی کافی ندارند. همچنین از آموزش صحیح و متناسب با سطح تحصیلی شان نیز برخوردار نیستند. همه این عوامل در کنار هم موجب می گردد که عملکرد نامناسبی را از سوی داوطلبان و دانش آموزان، در این دو درس اختصاصی و مهم، شاهد باشیم.
  آمار ها نشان می دهند که تنها ۱۳ درصد داوطلبان کنکور، درس فیزیک و ریاضی کنکور را بالای ۵۰ درصد می زنند. پس برای قبولی در رشته های عالی و کسب بهترین در تراز در کنکور، می بایست از منابع استاندارد و یک برنامه ریزی عالی استفاده کرد. برای یادگیری بهتر درس ریاضی و فیزیک، دانش آموزان می توانند از تدریس های استاد سامان مطلبی استفاده کنند. تدریس های استاد مطلبی به پنج دسته تقسیم می شوند:

  • تدریس در قالب آموزش
  • تدریس در قالب تکنیک های تست زنی
  • تدریس در قالب جمع بندی
  • تدریس در قالب خلاقیت
  • تدریس در قالب همایش

  استاد سامان مطلبی، مدرس محتوایی فیزیک و ریاضی کنکور، در دی وی دی های خود، مباحث و موضوعات این دو درس اختصاصی را با استفاده از تکنیک های خاصی آموزش می دهد. ایشان برای حل تستی سوالات، یکسری روش ها و تکنیک ها را ارائه می دهند که دانش آموزان، می توانند در کمترین زمان ممکن به آن ها پاسخ دهند. برای رسیدن به یادگیری کامل و کسب بهترین نتیجه می توانید تدریس های فیزیک و ریاضی محتوایی استاد مطلبی را بر اساس رشته و پایه تحصیلی خود تهیه کنید.
  این تدریس ها پاسخگوی دانش آموزان و داوطلبان کنکور ریاضی، تجربی و انسانی می باشند و در هر سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم، می توان از نکات ارائه شده در آنها بهره برد.

  شیوه تدریس سامان مطلبی

  • تدریس محتوایی و مفهومی دروس ریاضی و فیزیک کنکور
  • آموزش مناسب برای تمامی دانش آموزان با هر سطح تحصیلی (متوسط و ضعیف)
  • تدریس متناسب با سطح یادگیری دانش آموزان
  • آموزش نکات تستی برای کنکور + تدریس عالی به منظور حل تشریحی سوالات امتحانات نهایی
  • کمک به دانش آموزان برای کسب درصد های بالا در کنکور و کسب نمرات بهتر در امتحانات نهایی
  • آموزش مفهومی برای درک بهتر دروس محاسباتی
  • ایجاد علاقه و انگیزه بهتر برای یادگیری

  نمونه تدریس سامان مطلبی

  کلاس های خصوصی سامان مطلبی

  استاد مطلبی برای دسترسی همه ی دانش آموزان در هر نقطه از کشور، تدریس های خود را به صورت دی وی دی به کلیه دانش آموزان از طریق موسسه کنکور آسان است ارائه می کند. ایشان به منظور بر قراری عدالت آموزشی، هیچ کلاس خصوصی تشکیل نمی دهند و دانش آموزان می توانند برای تهیه منابع و تدریس ها با موسسه کنکور آسان است در ارتباط باشند.
  بنابراین می توان گفت که تنها از طریق ارتباط با موسسه کنکور آسان است می توان به تدریس ها و آموزش های استاد سامان مطلبی دسترسی پیدا کرد. به منظور کسب راهنمایی های بیشتر در رابطه با نحوه خرید و تهیه منابع، می توانید با مشاوران کنکور آسان است در ارتباط باشید.

  خرید ریاضی و فیزیک سامان مطلبی

  برای تهیه دی وی دی های سامان مطلبی راه های مختلفی وجود دارد. یکی از آن ها خرید این محصولات از طریق سایت رسمی موسسه کنکور آسان است می باشد. همچنین می توانید از طریق تماس با شماره های ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ و ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ اقدام به ثبت سفارش کنید و به طور مستقیم با مشاوران موسسه ارتباط برقرار کنید و راهنمایی های لازم برای خرید را دریافت نمایید.

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۹ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *