کیا باید مشاور داشته باشند؟
کیا باید مشاور داشته باشند؟

کیا باید مشاور داشته باشند؟

هر چند موضوع ساده است، اما نیاز هست که بررسی بشود کیا باید مشاور داشته باشند تا در شرایط تحصیلی به مشکلات متععد دچار نشوند؟

وقتی دانش آموز نمی دونه باید چه کار انجام بدهد؟

اصلا احساس نیاز به مشاور می شود؟

مشاور آیا به ما کمک می کند؟

تا انتهای این مقاله همراه با موسسه ی کنکور آسان است باشید تا یدانیم وبشناسیم کدام دسته از دانش آموزان، داوطلبان و محصلان تحصیلی، در کل بررسی کنیم که کیا باید مشاور داشته باشند؟

و در انتهای این مقاله ویژگی ها و نحوه ی کار مشاوران تحصیلی موسسه ی کنکور آسان است را بررسی می کنیم. به شما برای آشنایی مقدماتی برخی از کارهای مشاوران را معرفی می کنیم.

آیا کسی هست نیاز به مشاور تحصیلی نداشته باشد؟

با توجه به این موضوع که درس و مطالعه ی دروس با توجه به کمبود زمان، جای آزمون و خطا نیست. پس در وهله ی اول در مدیریت زمان مطالعه ما احساس نیاز به یک مشاور تحصیلی داریم.

وقتی ما بر فرض مطالعه ی کامل و صحیح داشته باشیم اما برای جلوگیری از فراموشی مطالب در جلسه امتحان و آزمون بایستی چه کار کنیم؟ مرور و تست چه موقع داشته باشیم؟ باز هم موردی هست نیاز به مشاور حس کند و بپرسیم کیا باید مشاور داشته باشند؟ مثال از این دست بسیار است…

مهارت های شرکت در آزمون و مهارت های شرکت در امتحان چیست؟ دانش آموز تجربه شرکت در آزمون را نداشته است، الآن باید چه کار کنه؟

در حین مطالعه دچار نوسان مطالعاتی بشوم و از شدت ترس و استرس نگران از دست رفتن تلاش هایم بشوم چه کار کنم؟

تحت نظر و متعهد بودن به یک مشاور تحصیلی در نگاه اول سبب می شود ما کارهای مان را منظم و اصولی پیش ببریم. پس کیا باید مشاور داشته باشند؟ با توجه به این نکات گذرا که گفته شد، دانش آموز هدفمند که برای موفقیت تلاش می کند نیاز به مشاور تحصیلی مناسب دارد.

اگر یک دانش آموز همه فن حریف بود چطور؟

ببینید بین راهنمای تحصیلی و مشاور تحصیلی تفاوت است. دانش آموزان اگر مشاور خود هم باشند برای پرسیدن برخی سوالات بایستی راهنما و اگر سوال تخصصی تر باشد مشاور تحصیلی نیاز است.

کیا باید مشاور داشته باشند؟

مشاور در لغت به معنای مشورت دهنده می باشد. چگونه یک فرد به تنهایی می تواند مشورت کننده با ذهن خودش باشد در حالی که مشورت در ارتباط با دیگران معنا می شود ؟ انسان ها در بسیاری از قسمت های زندگی خود نیازمند کمک و راهنمایی از افرادی هستند که دانش کافی در آن زمینه را داشته باشند. لذا بتوانند درست و اصولی به شما کمک کنند تا در آینده دچار مشکل نشوید. پاسخ اینکه کیا باید مشاور داشته باشند در این پاراگراف به کلی داده شد.

مشاور تحصیلی با توجه به تجربه ای که دارد می تواند به دانش آموزی که سوال دارد و به مشکل می خورد کمک کند.

استفاده از تجربه دیگران نیز کمک می کند. این تجربه چه موقع به ما میرسد؟ نزدیک ترین راه کسب این تجربیات، استفاده از یک مشاور است. دقت شود باید این مشاور منتخب، از تجربه ی کافی برخوردار باشد.

دانش آموزی که نظام قدیمی هست یا چند سال از درس و تحصیل دور بوده قطعا نیاز به مشاور را دارد. حداقل بداند درس ها شامل چه تغییری شند و ترمیم معدل برای کنکور چیست.

کلی نکات مشاوره ای و لازم برای داشن آموز است که یک مشاور می تواند قبل از اینکه دانش آموز احساس کنه بهش یاد بدهد. تغذیه و خواب و … .

مشاور چون که کنار دانش آموز موفق بوده است، می تواند در مسیر کنکور با توجه به اینکه مسیر را بلد است خیلی کمک و توصیه های لازم را بکند.

حالا که شناختیم که کیا باید مشاور داشته باشند میرسیم به نکته آخر، معرفی مشاورین موسسه ی کنکور آسان است.

مشاورین موسسه ی کنکور آسان است

موسسه ی کنکور آسان است که اولین موسسه در تولید محتوای آموزشی به صورت دی وی دی در کشور است، با توجه به سابقه موفق در نشر آثار، مشاورین مجرب و مسئولیت پذیر نیز در کادر خود دارد.

از شروع دانش آموز و انتخاب منابع به دانش آموز کمک می کند، تا صفر تا صد برنامه ریزی صحیح و اصولی و همچنین هرشب بررسی گزارش مطالعه ی دانش آموز را انجام می دهد.

برخی از ویژگی های مشاورین کنکور آسان است:

  • مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی
  • بررسی گزارش مطالعه روزانه
  • معرفی منابع مورد نیاز دانش آموز
  • هدف گذاری مطالعه از شروع تا انتهای مسیر
  • صحبت انگیزشی
  • پاسخ در طول بیست چهار ساعت به دانش آموز
  • آموزش مهارت خلاصه نویسی
  • تحلیل اشتباهات آزمون آزمایشی
  • و … .

اگر شما هم مطابق اصل صحبت ماجزو دسته ای هستید که کیا باید مشاور داشته باشند با کنکور آسان است تماس بگیرید.

برای ارتباط با کنکور آسان است و دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان با شماره تماس های زیر در ارتباط باشید:

دفتر مرکزی : 02155756500
مشاور ارشد : 09121904690

منابع آموزشی موسسه کنکور آسان است، با تدریس های مفهومی و تستی، یکی از کامل ترین مجموعه های آموزشی برای کنکور و معدل سازی است. با تهیه منابع موسسه کنکور آسان است شما می توانید از مشاوره های تحصیلی نیز استفاده کنید.

بهترین منابع آموزشی ویژه تست زنی کنکور را از سایت رسمی کنکور آسان است تهیه کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *