دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 1402 رشته ریاضی
دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 1402 رشته ریاضی

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 1402 رشته ریاضی

داوطلبان کنکور 1402 رشته ریاضی برای ورود به جلسه آزمون تیر ماه باید کارت ورود به جلسه که دارای اطلاعات دقیق شخصی داوطلب و شماره داوطلبی است را دریافت کنند. در این نوشته به توضیح صفر تا صد زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 1402 رشته ریاضی می پردازیم.

کنکور ریاضی 1402

کنکور ریاضی معمولا تعداد داوطلبان کمتری نسبت به دو گروه آزمایشی تجربی و انسانی داشته و شامل سه درس اختصاصی ریاضیات، فیزیک و شیمی در کنکور می باشد که در دو دفترچه سوالات به داوطلبان کنکور ریاضی ۱۴۰۲ ارائه می شود و داوطلبان کنکور ریاضی برای پاسخ گویی به سوالات مدت زمان ۱۴۵ دقیقه فرصت دارند.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ریاضی ۱۴۰۲

معمولا یک هفته پیش از تاریخ برگزاری کنکور سراسری، سازمان سنجش از انتشار کارت ورود به جلسه کنکور خبر می دهد و در بازه زمانی اعلام شده داوطلبان کنکور ریاضی ۱۴۰۲ باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و با طی کردن مراحلی که در ادامه توضیح می دهیم کارت ورود به کنکور ۱۴۰۲ رشته ریاضی را دریافت کنند.

مراحل دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۲ رشته ریاضی

۱_ ورود به سایت رسمی سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی sanjesh.org

۲_ ورود به قسمت سراسری سایت سنجش ، در سمت راست سایت

۳_ کلیک روی لینک “دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری سال ۱۴۰۲

۴_ انتخاب یکی از چهار روش عنوان شده برای دریافت کارت

۵_ وارد کردن اطلاعات فردی و داوطلبی

۶_ مطالعه اطلاعات روی کارت و اطمینان از صحت و درستی اطلاعات

۷_ دریافت و تهیه نسخه چاپی (پرینت) کارت ورود به جلسه

گزینه لینک دانلود کارت ورود به جلسه کنکور ریاضی 1402 تیرماه معمولا یک هفته پیش از زمان برگزاری کنکور تجربی در سایت سازمان سنجش ایجاد می شود.

ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور 1402 رشته ریاضی

ممکن است داوطلبان هنگام ثبت نام اطلاعات خود را اشتباه وارد کرده و با دریافت کارت ورود به جلسه متوجه آن ها شوند، این امکان از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور فراهم شده است که داوطلبان بتوانند نسبت به ویرایش اطلاعات غلط موجود در کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند اما توجه داشته باشید که ویرایش را چندین بار نمی توانید انجام دهید پس با دقت بالا این کار را انجام دهید و از تغییر آن اطمینان حاصل کنید.

برای ویرایش کارت ورود به جلسه کنکور ریاضی ۱۴۰۲ می توانید از دو روش اینترنتی و حضوری اقدام نمائید:

۱_ از طریق سایت سازمان سنجش و ویرایش اطلاعات ثبت نامی.

۲_ مراجعه به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری و آموزش و پرورش محل اخذ مدرک تحصیلی که آدرس آن ها از طریق سایت سنجش، به داوطلبان اطلاع رسانی می شود.

داوطلبان کنکور ریاضی 1402 باید کارت ورود به جلسه خود را همراه با کارت ملی و یا شناسنامه به همراه داشته باشند، چنانچه داوطلب کارت ورود به جلسه خود را فراموش کنند، مامورین مراقب جلسه اجازه ورود به آزمون را تحت هیچ شرایطی (حتی اگر فرد بگوید شماره صندلی را می داند) نمی دهد.

مطالب مرتبط
زمان اعلام نتایج کنکور ریاضی 1402
بودجه بندی کنکور 1402 رشته ریاضی

میانگین امتیازات ۵ از ۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *