منابع کنکور تجربی 1402
منابع کنکور تجربی 1402

بهترین منابع کنکور تجربی 1402

دانش آموزان و فارغ التحصیلانی که هدف شرکت در کنکور تجربی 1402 را دارند، برای کسب نتیجه بهتر در کنکور به دنبال شناخت بهترین و کامل ترین منابع کنکور تجربی می باشند. در این نوشته به معرفی بهترین منابع کنکور 1402 نیاز دارند.

کنکور 1402

کنکور 1402 اولین کنکوری است که تغییرات بسیار زیادی در آن اعمال خواهد شد و یکی از اصلی ترین تغییرات کنکور 1402 ، برگزاری دو مرحله ای این آزمون بزرگ می باشد.

کنکور 1402 سومین کنکور مشترک داوطلبان نظام قدیم و جدید و اولین کنکور دو مرحله ای برای گروه های آزمایشی تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان می باشد.

تغییرات کنکور 1402

شورای عالی انقلاب فرهنگی در تابستان 1400 پس از برگزاری کنکور 1400 ، مصوباتی را به منظور تغییر شرایط کنکور به سازمان سنجش اعلام نمود اما تغییرات پیشنهادی توسط سازمان سنجش برای کنکور 1401 پذیرفته نشد و مصوبات پیشنهای شورای عالی انقلاب فرهنگی برای کنکور 1402 اعمال خواهد شد.

1_ مصوبه اول کنکور 1402 مبنی بر آن است که در آزمون سراسری سهم آموزش و پرورش به لحاظ سابقه تحصیلی 60 درصد و سهم کنکور سراسری 40 درصد خواهد بود.

2_ مصوبه دوم کنکور 1402 آن است که کنکور سراسری مختص دروس تخصصی باشد و دروس عمومی به بخش سوابق تحصیلی منتقل می‌شود و سوابق تحصیلی مبنای ارزیابی نهایی خواهد بود.

3_ مصوبه سوم این بود که آزمون سنجش (کنکور) دو بار در سال برگزار شود که فشار و اضطراب از روی دانش آموزان ما برداشته شود و دانش آموزان وقتی در این آزمون شرکت می‌کنند نگران نباشند که تا سال دیگر فرصت دیگری نخواهند داشت.

4_ مصوبه چهارم این است که نتایج آزمونی که دانش آموزان در آن شرکت می‌کنند تا دو سال اعتبار خواهد داشت و دانش آموزان می‌توانند از نتایج آن تا دو سال استفاده کنند.

5_ مصوبه پنجم درباره پذیرش بود که دانشگاه‌های کشور می توانند یک حد نصاب برای معدل بگذارند و بر اساس آن مشخص کنند که تا چه معدلی را پذیرش می‌کنند و اگر معدل داوطلب از میزان مشخص پایین‌تر باشد این اختیار به دانشگاه ها داده می‌شود که داوطلب را پذیرش نکنند.

منابع کنکور تجربی 1402

عنوان درسکد کتابمقطع تحصیلیسال چاپ
زمین شناسی۱۱۱۲۳۷یازدهم۱۴۰۰
ریاضی (۱)۱۱۰۲۱۱دهم۹۹
ریاضی (۲)۱۱۱۲۱۱یازدهم۱۴۰۰
ریاضی (۳)۱۱۲۲۱۱دوازدهم۱۴۰۱
زیست شناسی (۱)۱۱۰۲۱۶دهم۹۹
زیست شناسی (۲)۱۱۱۲۱۶یازدهم۱۴۰۰
زیست شناسی (۳)۱۱۲۲۱۶دوازدهم۱۴۰۱
فیزیک (۱)۱۱۰۲۱۴دهم۹۹
فیزیک (۲)۱۱۱۲۴۴یازدهم۱۴۰۰
فیزیک (۳)۱۱۲۲۴۴دوازدهم۱۴۰۱
شیمی (۱)۱۱۰۲۱۰دهم۹۹
شیمی (۲)۱۱۱۲۱۰یازدهم۱۴۰۰
شیمی (۳)۱۱۲۲۱۰دوازدهم۱۴۰۱

بهترین منابع کنکور تجربی 1402

با توجه به اهمیت یادگیری مفهومی و نیاز به تکنیک های تست زنی در کمترین زمان ممکن در کنکور سراسری، بهترین منبع برای دروس اختصاصی، منبعی است که ابتدا مفاهیم هر مبحث را به طور کامل آموزش داده و سپس روش های تست زنی در کمترین زمان را آموزش دهد در حالیکه چنین آموزش هایی در کتاب های درسی به طور کامل قرار نگرفته و بیشتر معلمان نیز تنها مفاهیم را به صورت تشریحی را آموزش می دهند.

کنکور آسان است با در نظر داشتن نیاز داوطلبان کنکور به یادگیری مفهومی مباحث و کمبود وقت در جلسه آزمون و نیاز به یادگیری روش تست زنی مباحث در کمترین زمان ممکن، با همکاری اساتید با تجربه و توانمند در زمینه آموزش کنکوری، آموزش مفاهیم و روش های تست زنی مباحث دروس کنکور را در قالب دی وی دی همراه با جزوه ارائه کرده است.

بهترین منابع زیست کنکور 1402

درس زیست درسی است کاملا مفهومی و بهترین منابع زیست برای کنکور 1402 منابعی هستند که کلیه مباحث جانوری و گیاهی در آن به صورت مفهومی تدریس شود و روش های تست زنی در آن ها آموزش داده شود.

اساتید کنکور آسان است درس زیست را هم به صورت مفهومی تدریس کرده اند و هم تکنیک های تست زنی مباحث زیست کنکور را به طور کامل در بسته های جداگانه تدریس کرده اند.

اساتید زیست کنکور آسان است :

دکتر مهدی شیخی

دکتر محمد حسینی نیا

دکتر هژیر امیری

دکتر عرفان پازوکی

بهترین منابع ریاضی کنکور 1402

ریاضی درسی است محاسباتی که سبک سوالات آن در کنکور به صورت مبحثی است و بسیاری از مباحث ریاضی کنکور بهم مرتبط بوده و پیش نیاز مبحث بعدی محسوب می شوند.

ریاضی کنکور آسان است توسط مهندس امیر مسعودی تدریس شده است و به دلیل تدریس حرفه ای و تکنیکی امیر مسعودی، سال های بسیاری است رضایت داوطلبان و والدین بسیاری را کسب کرده است و بهترین منابع ریاضی کنکور را ارائه کرده است.

مهندس امیر مسعودی ریاضی کنکور را به صورت مفهومی و تستی در بسته های جداگانه تدریس کرده اند.

بهترین منابع فیزیک کنکور 1402

فیزیک درسی است که بیشتر مباحث آن محاسباتی است و بخش نسبتا کمی از فیزیک به مفاهیم اختصاص دارد و داوطلبان برای مطالعه کنکوری فیزیک، بخش های مفهومی آن را با استفاده از تدریس های آموزش مفاهیم یاد گرفته و آن ها را حفظ نمایند و بخش های محاسباتی را با یادگیری تکنیک های تست زنی، پاسخ دهند.

مهندس امیر مسعودی، مدرس حرفه ای فیزیک کنکور، کل مباحث مفهومی و محاسباتی فیزیک را کامل تدریس کرده است.

بهترین منابع شیمی کنکور 1402

کنکور آسان است با تدریس مهندس عارف ربیعیان، بهترین منابع شیمی کنکور را به خود اختصاصی داده است.

دی وی دی های شیمی کنکور آسان است شامل دی وی دی های آموزش، روش تست زنی، همایش، جمع بندی و … می باشد.

خرید بهترین منابع کنکور تجربی 1402

برای خرید بهترین منابع کنکور تجربی 1402 از یکی از سه روش زیر می توانید اقدام نمایئد:

خرید از اپلیکیشن کنکور آسان است

خرید از فروشگاه اینترنتی کنکور آسان است

تماس با شماره 02155756500 و دریافت شماره حساب مورد تایید موسسه.

مطالب مرتبط
همه چیز درباره مشاوران کنکور آسان است
نمایندگی کنکور آسان است

میانگین امتیازات ۴ از ۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *