بهترین منابع کنکور 1401
بهترین منابع کنکور 1401

بهترین منابع کنکور 1401

بهترین منابع کنکور 1401 چیست؟

کنکور 1401

کنکور سراسری 1401 دومین آزمون سراسری مشترک داوطلبان نظام قدیم و جدید گروه های آزمایشی تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان می باشد.

کلیه دانش آموزان پایه دوازدهم و فارغ التحصیلان، برای تحصیل در رشته تحصیلی مورد علاقه خود، به کسب درصد های بالا در کنکور نیاز دارند.

با توجه تغییر سبک سوالات کنکور در چند سال اخیر و مفهومی شدن سوالات کنکور، داوطلبان کنکور سراسری برای رسیدن به درصد های قابل توجه در دروس اختصاصی و عمومی کنکور، به یادگیری مفهومی و روش های تست زنی کلیه مباحث نیاز دارند.

بهترین منابع کنکور ۱۴۰۱

بهترین منابع برای داوطلبان کنکور سراسری ۱۴۰۱ ، منابعی است که مفهوم هر مبحث به خوبی تدریس شود و پس از یادگیری کامل مفاهیم، روش های تست زنی آن مبحث در کمترین زمان ممکن، آموزش داده شود.

بهترین منابع کنکور ریاضی 1401 کنکور آسان است

کنکور آسان است، با در نظر داشتن اهمیت یادگیری مفهومی و روش تست زنی مباحث دروس اختصاصی رشته ریاضی (ریاضیات، فیزیک و شیمی) و دروس عمومی (ادبیات، عربی، دینی و زبان) و امکان بهره مندی کلیه دانش آموزان و فارغ التحصیلان از آموزش بهترین اساتید کشور، بسته های معلم خصوصی برای هر سه پایه دهم، یازدهم، دوازدهم و به صورت پکیج کامل (دروس اختصاصی و عمومی هر سه پایه به صورت یکجا) با تدریس اساتید رتبه برتر کشور ارائه کرده است.

دانش آموزان پایه دهم، یازدهم و دوازدهم رشته ریاضی می توانند بسته معلم خصوصی پایه تحصیلی خود را به صورت جداگانه و یا یکجا (پکیج کامل) تهیه کنند.

بسته های آموزش کنکور آسان است توسط اساتید تدریس شده و در استودیو فیلم برداری و ضبط می شود و پس گذراندن مراحلی، به صورت لوح فشرده تولید می شوند.

بهترین منابع کنکور ریاضی کنکور آسان است
بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی
بسته معلم خصوصی دهم ریاضی
بسته معلم خصوصی یازدهم ریاضی
بسته معلم خصوصی دوازدهم ریاضی

بهترین منابع کنکور تجربی 1401 کنکور آسان است

کنکور تجربی، هر ساله بیشترین تعداد متقاضیان کنکور سراسری را به خود اختصاص می دهد.

به همین دلیل رقابت برای رسیدن به درصد های بالا در کنکور تجربی بسیار بالا بوده و داوطلبانی می توانند در کنکور تجربی به نتیجه دلخواه خود برسند که بتوانند سوالات مفهومی کنکور را مدیریت شده پاسخ دهند.

برای دانش آموزان، یادگیری مفهومی مباحث برای انتخاب پاسخ صحیح مناسب و یادگیری روش تست زنی مباحث برای حل تست ها در کمترین زمان ممکن و جلوگیری از اتلاف وقت، ضرورت دارند.

به همین دلیل یادگیری مفهومی و تکنیک های تست زنی برای داوطلبان کنکور تجربی از اهمیت بالایی برخوردار است.

کنکور آسان است به همین منظور، بسته های معلم خصوصی هر سه پایه دهم، یازدهم، دوازدهم و بسته معلم خصوصی کنکور تجربی را با تدریس اساتید رتبه برتر کنکور همراه با جزوه های تالیف شده توسط اساتید تولید و ارائه کرده است.

بهترین منابع کنکور تجربی کنکور آسان است
بسته معلم خصوصی کنکور تجربی
بسته معلم خصوصی دهم تجربی
بسته معلم خصوصی یازدهم تجربی
بسته معلم خصوصی دوازدهم تجربی

بهترین منابع کنکور انسانی 1401 کنکور آسان است

کنکور سراسری گروه آزمایشی رشته انسانی معمولا از تعداد متقاضیان کمتری نسبت به گروه های آزمایشی ریاضی و تجربی برخوردار است اما این کم بودن تعداد تعداد متقاضیان به معنای قبولی آسان در کنکور انسانی نبوده و داوطلبان این گروه آزمایشی برای تحصیل در رشته های برتر و دانشگاه های برگزیده کشور، نیاز به یادگیری مفاهیم مباحث این رشته و روش های تست زنی این مباحث نیاز دارند.

کنکور آسان است بسته معلم خصوصی کنکور انسانی را که شامل آموزش مفهومی و روش های تست زنی دروس اختصاصی و عمومی هر سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم می باشد را تولید کرده است.

به دلیل دارا بودن آموزش مفهومی و تکنیک های تست زنی مباحث هر سه پایه، این بسته برای کلیه دانش آموزان و فارغ التحصیلانی که قصد شرکت در کنکور انسانی را دارند بسیار کاربردی است.

خرید منابع کنکور 1401 کنکور آسان است

برای خرید منابع کنکور 1401 کنکور آسان است، از یکی از سه روش زیر می توانید اقدام نمائید:

روش اول: خرید از اپلیکیشن کنکور آسان است

روش دوم: خرید از فروشگاه اینترنتی کنکور آسان است

روش سوم: تماس با شماره 09121904690 و دریافت شماره حساب مورد تایید موسسه.

مطالب مرتبط
برنامه ریزی کنکور 1401
لیست قیمت محصولات کنکور آسان است
بودجه بندی کنکور 1401

میانگین امتیازات ۵ از ۵

یک پاسخ

  1. سلام من پایه نهمی هستم تو درس ریاضی خیلی مشکل داشتم تا اینکه به معرفی یکی از دوستام که dvdریاضی استاد جهانگیری رو به من معرفی کرد واقعا عالیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *