برنامه کنکور آسان است برای داوطلبان کنکور 1403
برنامه کنکور آسان است برای داوطلبان کنکور 1403

برنامه کنکور آسان است برای داوطلبان کنکور 1403

کنکور آسان است به عنوان با سابقه ترین موسسه کنکوری، هر سال با داشتن برنامه های مطالعاتی همراه با تدریس اساتید رتبه برتر کشور بیشترین رضایتمندی داوطلبان را با کسب تراز های بالا کسب کرده است. در این نوشته به توضیح برنامه کنکور آسان است برای داوطلبان کنکور 1403 گروه های آزمایشی تجربی، ریاضی و انسانی می پردازیم، با ما همراه باشید.

کنکور 1403

کنکور 1403 دومین سالی است که کنکور با تغییرات جدید و اساسی که توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی تصویب شد، برگزار می شود. این تغییرات مهم و اساسی شامل :

1_ حذف دروس عمومی از کنکور

2_ تاثیر معدل به صورت 50 درصد قطعی و مستقیم

3_ تغییر تعداد سوالات و دفترچه

4_ حذف ضریب و زیرگروه ها

با توجه به تغییرات ایجاد شده برای کنکور، داوطلبان کنکور 1403 که هدف کسب درصد های بالا در کنکور سراسری را دارند باید با یک برنامه ریزی اصولی و منابع مناسب به طور جدی مطالعه هدفمند را آغاز کنند. پیش از شروع باید به یکسری نکات مهم توجه داشته باشید.

تاثیر معدل بر کنکور 1403

بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و سازمان سنجش، تاثیر معدل در کنکور به صورت پلکانی بالا می رود به این صورت که ۴۰ درصد سوابق تحصیلی در کنکور سال ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ تاثیر خواهد داشت و در سال 1403 به ۵۰ درصد و کنکور ۱۴۰۴ به ۶۰ درصد تاثیر قطعی می رسد اگر امتحانات سال یازدهم به صورت نهایی برگزار شود.

حذف دروس عمومی از کنکور 1403

بر اساس مصوبات تصویب شده، تصویب شد که از دروس عمومی سوالی در کنکور طرح نشود اما در عوض سهم دروس عمومی در سوابق تحصیلی داوطلبان افزایش داشته باشد، اما چند روزی است که مجلس تصمیم گرفته مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی را لغو کند. (یعنی شرایط کنکور به وضعیت قبل از کنکور ۱۴۰۲ برگردد و از دروس عمومی در کنکور سوال طرح شود).

داوطلبان کنکور 1403 به دو گروه داوطلبان فارغ التحصیل و دانش آموزان پایه دوازدهم تقسیم می شود که موسسه کنکور آسان است برای این دو گروه منابع و شیوه برنامه ریزی مجزا در نظر گرفته است، در ادامه به توضیح هر کدام می پردازیم.

برنامه کنکور آسان است برای دانش آموزان پایه دوازدهم

برنامه کنکور آسان است برای تابستان دانش آموزان پایه دوازدهم، در واقع مرور مباحث دروس پایه دهم و یازدهم، جمع بندی و مطالعه ترکیبی مباحث بر اساس بودجه بندی کنکور 1403 می باشد و پس از آن پیش خوانی دروس پایه دوازدهم و ایجاد تسلط بر مباحث به منظور آمادگی برای شرکت در امتحانات نهایی خرداد ماه ( که 50 درصد تاثیر قطعی بر نتیجه داوطلب دارد ) و یادگیری روش های تست زنی برای کسب درصد های بالا در کنکور.

برنامه کنکور آسان است برای فارغ التحصیلان

فارغ التحصیلان برای شرکت در کنکور سراسری به دو گروه نظام قدیم و نظام جدید تقسیم می شوند.

داوطلبان دارای دیپلم قبل از سال 84 تاثیر معدل آن ها صفر لحاظ می شود اما داوطلبانی که دیپلم آن ها برای سال 84 به بعد باشد تاثیر معدل برای آن ها قطعی است و اگر معدل کتبی نهایی آن ها پایین باشد باید برای ترمیم نمره شرکت کنند.

همچنین داوطلبان فارغ التحصیل نظام جدید در صورتی که معدل پایینی داشته باشند به دلیل تاثیر مستقیم و بالایی که معدل کتبی بر نتیجه کنکور آن ها دارد، توصیه می شود در آزمون های ترمیم نمره ثبت نام کنند.

برنامه کنکور آسان است برای فارغ التحصیلان به شرح زیر می باشد:

  • ارائه منابع آموزش کامل مفاهیم کلیه دروس اختصاصی از پایه دهم تا دوازدهم با تدریس بهترین اساتید
  • ارائه منابع آموزش تکنیک های تست زنی دروس اختصاصی برای سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم با تدریس اساتید رتبه برتر
  • آموزش روش صحیح مطالعه دروس، نحوه خلاصه نویسی، معرفی انواع تست ها، تحلیل آزمون و …
  • ارائه برنامه ریزی شخصی سازی شده توسط مشاور درسی متخصص
  • آمادگی برای شرکت در امتحانات نهایی و کنکور سراسری

ثبت نام در کنکور آسان است

برای ثبت نام در برنامه کنکور آسان است برای داوطلبان کنکور 1403 و دریافت منابع مناسب با شرایط خود برای رشته تجربی، ریاضی و انسانی با شماره 02155756500 تماس گرفته و یا 1403 را به شماره 09121904690 پیامک کنید.

مطالب مرتبط
بهترین پکیج آموزش زیست
لیست قیمت منابع کنکور آسان است

میانگین امتیازات ۳ از ۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *