برنامه ریزی کنکور آسان است
برنامه ریزی کنکور آسان است

برنامه ریزی رایگان کنکور آسان است

برنامه رایگان کنکور آسان است برای چه گروهی از دانش آموزان قابل استفاده است؟

چگونه برنامه ریزی درسی رایگان کنکور آسان است را دریافت کنیم؟

برنامه ریزی کنکور

برنامه ریزی یکی از مهم ترین اصول موفقیت در زندگی و تحصیل می باشد.

برنامه در واقع هدف و مسیر را نشان می دهد.

زندگی بدون برنامه با یاس و ناامیدی همراه می باشد.

و به مرور هدف اصلی را کنار می گذارد . و همین باعث نرسیدن به هدف می شود.

پس برای هر کاری اولین قدم داشتن برنامه می باشد.

برنامه ریزی زمانی کاربردی و قابل انجام است که اصول برنامه ریزی در آن رعایت شود.

ویژگی برنامه ریزی اصولی

۱- برنامه ریزی تحصیلی باید انعطاف پذیری داشته باشد . یعنی در آن بتوان پیشامدها و اتفاق های ناگهانی که مانع درس خواندن می شوند را جبران کرد. و ساعات از دست رفته را با مطالعه در ساعات دیگر جبران کرد.

۲- برنامه ریزی باید فردی و براساس خصوصیات اخلاقی و تحصیلی هر فرد باشد هیچگاه یک برنامه درسی نمی تواند نیاز های چند دانش آموز و داوطلب کنکور را برطرف کند . همه دانش آموزان در یک درس خاص مشکل ندارند و ساعت مطالعه روزانه همه داوطلبین کنکور یکی نمی باشد .

۳- در مطالعه باید دروسی که پشت سرهم قرار میگیرند از لحاظ محتوایی متفاوت باشند . هیچگاه دو درس حفظی را نباید باهم قرار دارد، یا حتما دروس عمومی در کنار دروس اختصاصی در برنامه وجود داشته باشند.

۴- در یک برنامه ریزی تحصیلی منظم دانش آموز باید پیشرفت در رتبه و تراز را مشاهده کند . و هرماه نمودار پیشرفت در حال افزایش باشد .

۵- برنامه ریزی باید دارای تنوع باشد و دانش آموز در حال اجرای برنامه تنوع درسی را احساس کند و باعث خستگی روحی دانش آموز نشود .

۶- اهداف کوتاه مدت و بلند مدت باید در برنامه ریزی مشخص شوند و دانش آموز بداند هر درس را به چه منظور و برای چه درصدی در برنامه ریزی می خواند .

اما حداقل یکبار، همه افراد تجربه برنامه ریزی کردن و عمل نکردن به آن را دارند، چرا که فرد، برنامه ای را که خودش نوشته می تواند به تعویق بیاندازد و به آن عمل نکند.

مشاور تحصیلی کنکور ۱۴۰۱

مشاور تحصیلی، فردی است که در این زمینه هم مدرک تحصیلی دارد و هم اصول برنامه ریزی صحیح را رعایت کرده و می تواند با در نظر داشتن شرایط و توانمندی های فردی و بر اساس منابعی که دانش آموز دارد، مطابق با بودجه بندی کنکور، برنامه ریزی تحصیلی را تنظیم می کند.

زمانی که فرد، مشاور تحصیلی داشته باشد، علاوه بر دریافت برنامه ریزی اصولی، روش های مطالعه هر درس بر اساس توانمندی های ذهنی خود، راهکار های بالا بردن تمرکز و کنترل استرس را یاد می گیرد.

همچنین، مشاور تحصیلی مجرب و متخصص، از دانش آموز خود، گزارش مطالعه روزانه دروس بر اساس برنامه ریزی را از دانش آموز می خواهد.

با توجه به مزایایی که از داشتن مشاور تحصیلی گفته شد، به دانش آموزانی که هدف کسب رتبه برتر و رسیدن به رشته مورد علاقه خود را دارند توصیه می شود با مشاوره تحصیلی متخصص و با تجربه همراه شوند.

برنامه ریزی رایگان کنکور آسان است

برنامه ریزی رایگان کنکور آسان است، برنامه ای است که به گونه ای نوشته و تنظیم شده است برای کلیه دانش آموزان با هر سطح علمی قابل استفاده باشد.

گروه مشاوره کنکور آسان است با داشتن مشاوران با تجربه و متخصص، همواره توانسته است با ارائه برنامه ریزی شخصی و منحصر به فرد، دانش آموزان بسیاری را به نتیجه دلخواه برساند.

کلیه برنامه ریزی زیر نظر مستقیم مهندس ابوالفضل شریفی بوده و برنامه ریزی درسی مشاوران کنکور آسان است مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی و بودجه بندی کنکور نوشته می شود.

برنامه ریزی تابستان کنکور 1401 برای چه کسانی کاربردی است؟

برنامه ریزی تابستان کنکور ۱۴۰۱ برای دانش آموزان پایه دوازدهم و فارغ التحصیلانی که هدف شرکت در کنکور ۱۴۰۱ را دارند بسیار کاربردی است.

بهترین زمان برای شروع برنامه ریزی تابستان کنکور ۱۴۰۱؟

بهترین زمان برای شروع برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۱ پس پایان امتحانات خرداد ماه ۱۴۰۰ می باشد.

بهترین منابع برای برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۱ ؟

بهترین منابع برای کنکور ۱۴۰۱ منابعی هستند که مفهوم هر مبحث ابتدا توسط مدرس تدریس شود و سپس روش تست آن به طور کامل آموزش داده شود.

نحوه دریافت برنامه ریزی و مشاوره اختصاصی کنکور ؟

برای دریافت برنامه ریزی اختصاصی مشاوران کنکور آسان است با شماره 09121904690 تماس بگیرید.

برنامه ریزی رایگان کنکور

مهندس ابوالفضل شریفی ، مشاور با تجربه و متخصص کنکور آسان است، با توجه به اهمیت برنامه ریزی و تاثیر گذاری بالای آن در یادگیری مفهومی و امکان بهره مندی کلیه دانش آموزان از برنامه ریزی اصولی، برنامه درسی 120 روزه، 77 روزه و نوروزی برای مطالعه و جمع بندی کلیه مباحث کنکور را بر اساس بودجه بندی کنکور ارائه کرده است.

دریافت برنامه ریزی درسی رایگان کنکور

بهترین منابع کنکور ۱۴۰۱

معمولا دانش آموزان و متقاضیان کنکور سراسری، از تابستان شروع به مطالعه می کنند.

همان طور که می دانید، با توجه به مفهومی شدن سوالات کنکور، مطالعه کتاب درسی به تنهایی کافی نیست و دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری ۱۴۰۱ برای موفقیت در کنکور نیاز به منابع آموزش کنکوری دارند.

منابع آموزش کنکور شامل کتاب های تست زنی، کلاس های کنکوری و دی وی دی های آموزشی می باشد.

کتاب های تست زنی

کتاب های تست زنی، تنها شامل درسنامه و تست های متعدد بوده و روش های تست زنی به فرد آموزش داده نمی شود.

کلاس های کنکوری

کلاس های کنکور، معمولا با تدریس بهترین اساتید هر شهر برگزار می شود.

با شیوع ویروس کرونا، علاوه بر کلاس های مدارس، کلاس های کنکور نیز به صورت مجازی و آنلاین برگزار می شود.

کلاس های مجازی، به دلیل ازدحام کاربران اینترنت، با قطعی های متعدد و افت سرعت شدید همراه بوده و داوطلبان کنکور و دانش آموزان در یادگیری دچار اختلال می شوند.

دی وی دی های آموزشی

دی وی دی های آموزشی، معمولا توسط اساتید برتر و با تجربه کشور در استودیو ضبط می شود و در لوح های فشرده تدوین و تولید می شود.

موسسه کنکور آسان است به عنوان با سابقه ترین موسسه آموزش کنکور، سال هاست با تدریس اساتید برتر کشور از جمله مهندس امیر مسعودی، عارف ربیعیان، دکتر شیخی و … توانسته است موجب رضایت والدین و دانش آموزان بسیاری در کشور بشود.

بهترین منابع کنکور آسان است برای تابستان کنکور ۱۴۰۱ بسته های معلم خصوصی است.

بسته های معلم خصوصی کنکور آسان است

بسته های معلم خصوصی کنکور آسان است، برای هر سه گروه آزمایشی تجربی، ریاضی و انسانی برای هر سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم تنظیم و تولید شده است و دانش آموزان یکی از هر سه پایه می توانند بسته معلم خصوصی پایه تحصیلی خود را تهیه نمایند.

همچنین بسته معلم خصوصی کنکور تجربی، بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی و بسته معلم خصوصی انسانی، آموزش مفهومی و روش های تست زنی کلیه مباحث دروس اختصاصی و عمومی سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم به صورت یکجا را شامل می شود.

محتوای بسته های معلم خصوصی کنکور آسان است، شامل تدریس های منتخب و برگزیده اساتید که شامل آموزش مفهومی و تکنیک های تست زنی کلیه دروس عمومی و اختصاصی می باشد.

قیمت پکیج کامل کنکور آسان است

عنوانقیمت
بسته معلم خصوصی دهم تجربی3/575/000
بسته معلم خصوصی یازدهم تجربی3/550/000
بسته معلم خصوصی دوازدهم تجربی4/055/000
بسته معلم خصوصی کنکور تجربی8/500/000
بسته معلم خصوصی دهم ریاضی3/630/000
بسته معلم خصوصی یازدهم ریاضی3/380/000
بسته معلم خصوصی دوازدهم ریاضی3/395/000
بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی8/210/000
بسته معلم خصوصی کنکور انسانی5/070/000

خرید منابع کنکور آسان است

بسته های کنکور آسان است را می توانید از سه روش تهیه کنید:

روش اول:

خرید منابع کنکور آسان است از طریق اپلیکیشن کنکور آسان است.

روش دوم:

خرید منابع کنکور آسان است از فروشگاه اینترنتی کنکور آسان است.

روش سوم:

تماس با شماره 02155756500 و دریافت شماره حساب مورد تایید موسسه.

لینک های مرتبط
پکیج کامل کنکور
مشاوره رایگان کنکور آسان است

میانگین امتیازات ۵ از ۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *